پاراگلایدر کرج

پاراگلایدر کرج بی شک یکی از مهیج ترین تفریحات و رشته های ورزشی در این شهر می باشد که شما را به دنیای پرواز متصل می کند. دیدن مناظر مختلف شهر کرج و اطراف آن حین پرواز با پاراگلایدر برای خیلی از ساکنین این شهر لذتبخش و مهیج خواهد بود. در این صفحه قصد داریم تمامی اطلاعات مورد نیاز شما را در مورد پاراگلایدر کرج ارائه دهیم.

تلفن رزرو و مشاوره : 09129001986.09123824541

پاراگلایدر کرج

پاراگلایدر کرج

پاراگلایدر کرج شامل چه خدماتی هست؟

پاراگلایدر کرج به انجام خدمات در دو دسته پرواز های تفریحی پاراگلایدر و آموزش پاراگلایدر می پردازه که تمام امکانات و لوکیشن های پرواز و آموزش در سطح شهر کرج قرار داره.

پرواز تفریحی

در این بخش به بررسی سوالات مربوط به پروازهای تفریحی در کرج می پردازیم. همچنین برای مشاهده اطلاعات پرواز در تهران صفحه پاراگلایدر تهران رو ببینید.

پرواز تفریحی پاراگلایدر در کرج به چه صورته ؟

پرواز تفریحی پاراگلایدر برای اون دسته از افرادی هست که دوره های آموزشی رو طی نکردن و میخوان به صورت تفریحی همراه با خلبان پرواز کردن رو تجربه کنند. در تمام طول این پرواز یک خلبان ماهر شما رو همراهی میکنه و تمامی امور رو تا لحظه فرود انجام میده. آدرس سایتهای پاراگلایدر در کرج شامل سایتهای عظیمه (قله کوه نور) و سایت البرز یا سوپا واقع در محدوده کمالشهر (بالای اتوبان) هست.

انواع پرواز های تفریحی با پاراگلایدر در کرج

پرواز های تفریحی پاراگلایدر در کرج شامل پرواز های عادی ، پرواز آکروباسی و پرواز VIP  هست که برای آشنایی با هر کدومشون روی عبارت مربوطه کلیک کنید.

محدودیت سن و وزن برای پرواز با پاراگلایدر چقدر هست؟

سوال بسیار مهمی که اکثر متقاضیان پروازهای تفریحی از ما میپرسند محدودیت سن و وزن هست.

پاراگلایدر برای سنین 4 سال به بالا قابل انجامه و تا سنی که شخص مشکل دویدن به میزان 10 متر رو نداشته باشه قابل انجام هست.  در مورد وزن هم نهایتا افرادی با وزن 110 کیلوگرم (به شرط وجود داشتن باد مناسب) میتونن از این خدمات استفاده کنند.

پاراگلایدر در کرج

پرواز دو نفره پاراگلایدر با کودک

خانمها هم میتونن پرواز تفریحی داشته باشن؟

پرواز تفریحی در سراسر ایران و همچنین کرج بدون محدودیت برای خانمها و آقایان قابل انجامه. در این پرواز ها دو صندلی مجزا که برای خلبان و مسافر تعبیه شده از طریق یک رابط فلزی به هم متصل میشن و صندلی خلبان از صندلی مسافر با فاصله قرار میگیره. همچنین ارتفاع صندلی خلبان حدود 30 سانتی متر بالاتر از صندلی مسافر هست. در پرواز تفریحی پاراگلایدر صندلی خلبان عقب و صندلی مسافر جلو هست.

پرواز تفریحی پاراگلایدر

پاراگلایدر کرج بانوان

پرواز تفریحی در چه روزهایی انجام میشه ؟

پروازهای تفریحی پاراگلایدر در کرج همه روزه به شرط مساعد بودن شرایط آب و هوا قابل هست.

چه ساعتی پرواز تفریحی پاراگلایدر در کرج انجام میشه؟

به صورت کلی پرواز ها از 3 ساعت بعد از طلوع آفتاب تا 1 ساعت قبل از غروب آفتاب قابل انجام هست. برای هماهنگی ساعت دقیق حتما با شماره مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

اگه چند نفر باشیم بصورت تکی پرواز می کنیم ؟

در صورتی که تعداد باشید تیم خلبانان ما آماده انجام پروازهای تفریحی شما می باشد. در تیم پرواز ما قابلیت انجام 40 پرواز در روز رو داره که برای هماهنگی باید با شماره مندرج در وبسایت تماس بگیرید.

پرواز پاراگلایدر همزمان در کرج

پاراگلایدر بصورت همزمان در کرج

فیلمبرداری از پرواز به چه صورت هست؟

برای فیلمبرداری از پرواز از دوربین های مخصوص گوپرو که روی پایه مونو پاد متصل شده و به کمک یک بند محکم به صندلی متصل شده استفاده میشه. کیفیت فیلمبرداری به صورت فول اچ دی هست که در پایان پرواز فیلم در داخل موبایل شما کپی میشه.

چه چیزایی باید برای پرواز با پاراگلایدر همرامون باشه ؟

به صورت کلی بسته به فصل لباس مناسب و اسپرت مثل شلوار کتان و جین و در فصل های سرد کاپشن و دستکش داشته باشید. همچنین از کتونی ترجیحا ساق دار استفاده کنید و حتما به ازای هر فیلم 3 گیگابایت فضای خالی در موبایلتون موجود باشه.

مدت زمان پرواز چقدر هست ؟

بسته به شرایط هوا مدت زمان پرواز با پاراگلایدر بین 10 الی 20 دقیقه متغیر هست. در هر شرایطی خلبانان ما تمام تلاششون جلب رضایت شما خواهد بود.

هزینه پرواز ها چقدر هست؟

هزینه پرواز تفریحی پاراگلایدر همراه با خلبان 1.500.000 هزار تومان هست که در صورت نیاز به فیلمبرداری با هزینه 300.000هزار تومان این امکان براتون فراهم هست. کرایه ماشین آفرود تا بالای کوه به ازای هر نفر 300.000 هزار تومان هست. ورودی سایت 100 هزار تومان است. مجموع هزینه ها 2.100.000 تومان می باشد.

آموزش پاراگلایدر در کرج

آموزش پاراگلایدر در کرج برای تمامی علاقمندان فراگیری مهارت پرواز مهیا می باشد. آموزش ها شامل دوره های مختلف مبتدی ، مستقل ، متوسطه ، پیشرفته ، دو نفره ، امنیت پرواز ، آکروباسی و مربیگری است که در ادامه شرح مختصری از هر یک بیان می شود.

آموزش پاراگلایدر کرج – دوره مبتدی

آموزش پاراگلایدر دوره مبتدی همان گونه که از نامش پیداست اولین دوره و شروع دوره های آموزشی است که شامل معرفی تجهیزات و آشنایی با آن ، تمرینات چترکشی یا زمینی ، پروازهای کوتاه ، پرواز دو نفره آموزشی ، کلاس تئوری و پرواز های بلند انفرادی می باشد. طول این دوره بین 10 الی 15 جلسه بسته به استعداد هنرجو متفاوت است. در طول دوره تجهیزات از طرف مجموعه ما به شما داده می شود و در پایان دوره گواهینامه معتبر از سازمان هواپیمایی کشوری و انجمن ورزشهای هوایی دریافت خواهید کرد.

آموزش پاراگلایدر کرج

تمرینات اولیه آموزش پاراگلایدر

زمین تمرینات زمینی در کرج در منطقه دهقان ویلا واقع شده است و برای تمرینات پروازهای کوتاه به آبیک خواهیم رفت و مجددا برای انجام پروازهای بلند از سایت البرز یا سوپا در منطقه کمالشهر و یا سایت آجین دوجین در کردان استفاده می کنیم.

پرواز سولویی در کرج

آموزش پاراگلایدر در کرج

برای اطلاع از شهریه دوره تماس بگیرید.

آشنایی با دوره آموزش پاراگلایدر مستقل

دوره آموزش پاراگلایدر مستقل مشتمل بر 25 پرواز بلند و تمرینات گراند هندلینگ و کنترل بال و همچنین تیک آف به روش ریورز همراه با کلاسهای تئوری می باشد که در نهایت هدف این دوره آن است که هنرجو بتواند به تنهایی یک پرواز سورینگ و ساده را بدون هدایت مربی انجام دهد و درک درستی از شرایط آب و هوا داشته باشد.

در این دوره داشتن لوازم از طرف هنرجو الزامیست و در صورت نداشتن تجهیزات می تواند اجاره کند.

برای اطلاع از شرایط و شهریه دوره تماس بگیرید.

آشنایی با دوره آموزش پاراگلایدر متوسطه

دوره آموزش پاراگلایدر متوسطه با هدف افزایش تکنیک پرواز هنرجو و همچنین آموزش انجام پروازهای بلند در دیواره و ترمال برگزار می شود که شامل 25 جلسه پرواز ، تمرینات زمینی و تیک آف و دوره تئوری می باشد. در این دوره هنرجو باید تجهیزات لازم برای گذراندن دوره را داشته باشد.

معرفی دوره آموزش پاراگلایدر پیشرفته

در دوره پیشرفته پاراگلایدر مهارت های تکمیلی برای انجام پرواز های فرا منطقه ای شامل هواشناسی ، کار با ابزارهای مختلف پروازی ، نقشه خوانی و تمرینات پرواز های مسافت آموزش داده می شود. در پایان این دوره هنرجو توانایی و درک کاملی از انجام یک پرواز بلند را خواهد داشت. و آماده شرکت در دوره دو نفره و مربیگری خواهد بود.

تیک آف در دوره پیشرفته

آموزش پاراگلایدر در کرج

فهرست