پرواز تفریحی پاراگلایدر – آکروباسی

پرواز آکروباسی پاراگلایدر
آکروباسی پاراگلایدر
هیجان در پرواز آکروباسی پاراگلایدر

پرواز های تفریحی در تهران و کرج انجام میشه که برای مشاهده اطلاعات پرواز در هر کدوم از این شهرها صفحه پاراگلایدر تهران و پاراگلایدر کرج رو ببینید.

چرا پرواز آکروباسی را انتخاب کنیم ؟

پرواز تفریحی آکروباسی با پاراگلایدر دومین پکیج از انواع پروازهای تفریحی است. این پرواز برای آن دسته از افرادی که دنبال نهایت هیجان و آدرنالین می باشند مناسب است. انجام حرکات نمایشی ، چرخش های سریع و فشار جی ناشی از شتاب گرانشی باعث ایجاد حس ناب هیجان در شما می شود. پس اگر به دنبال حداکثر هیجان در پرواز تفریحی پاراگلایدر هستید پرواز آکروباسی رو انتخاب کنید.

همچنین می توانید با  مطالعه صفحات پروازهای VIP و یا عادی انواع دیگر پروازهای تفریحی را تجربه کنید.

هزینه پرواز تفریحی پاراگلایدر آکروباسی

هزینه پرواز تفریحی پاراگلایدر آکروباسی 250 هزار تومان به نسبت پروازهای عادی بیشتر است. پرواز های عادی 750 هزار تومان و پرواز آکروباسی 1میلیون تومان است. در صورت تمایل به فیلمبرداری هزینه 200 هزار تومان به صورت مجزا دریافت می گردد که فیلم ها در انتهای پرواز با کیفیت فول اچ دی تقدیم می شود. همچنین هزینه ترانسفر با ماشین آفرود تا بالای کوه به ازای هر نفر 200 هزار تومان است که به راننده پرداخت می شود. .ورودی سایت شهران 100 هزار تومان می باشد. بنابراین مجموع هزینه ها در این پکیج 1300000 تومان است.

روزها و ساعتهای انجام پرواز تفریحی پاراگلایدر

پرواز تفریحی پاراگلایدر به صورت عادی همه روزه با توجه به شرایط هوا قابل انجام است. به صورت کلی در 6 ماهه اول سال از روزهای شنبه الی چهارشنبه از ساعت 3:30 عصر الی 1 ساعت قبل از غروب آفتاب و در روزهای پنج شنبه و جمعه علاوه بر ساعتهای فوق صبح ها از ساعت 7 الی 10 نیز قابل انجام است. در شش ماهه دوم نیز در روزهای شنبه الی چهارشنبه از ساعت 12 ظهر الی غروب آفتاب و در روزهای پنج شنبه و جمعه صبح ها از ساعت 7  الی غروب آفتاب پروازها انجام می شود.

نحوه رزرو

برای رزرو پرواز تفریحی پاراگلایدر حداقل 1 روز قبل از طریق تماس با شماره 09123824541 و یا 09129001986 هماهنگی های لازم را انجام داده و سپس در ساعت تعیین شده برای پرواز مراجعه نمایید.

آدرس

آدرس تهران : 500 متر شرق متروی ورد آورد، میدان دانش ، سایت پرواز شهید عسگری

آدرس کرج 1 : بالاتر از مهستان، خیابان بوعلی غربی، مقابل درب دانشگاه هنر (برای مشاهده لوکیشن صفحه تماس با ما را ببینید)

آدرس کرج 2 : انتهای بلوار دانشگاه آزاد کرج ، سمت راست ، زمین تعاونی مسکن معراج

آدرس کرج 3 : اتوبان کرج قزوین ، بعد از کمالشهر ، بلوار کارخانه سوپا ، 400 متر داخل اولین بلوار سمت راست ، جنب میدان

آدرس کرج 4 : کردان ، روستای آجین دوجین

آکروباسی پاراگلایدر
آکروباسی پاراگلایدر
پرواز تفریحی آکروباسی پاراگلایدر
پاراگلایدر vip
پرواز تفریحی پاراگلایدر – VIP
پاراگلایدر
پرواز تفریحی پاراگلایدر – عادی
فهرست