پرواز تفریحی پاراگلایدر – عادی

پاراگلایدر
پاراگلایدر تهران
پاراگلایدر در تهران

پرواز های تفریحی در تهران و کرج انجام میشه که برای مشاهده اطلاعات پرواز در هر کدوم از این شهرها صفحه پاراگلایدر تهران و پاراگلایدر کرج رو ببینید.

چرا پرواز عادی را انتخاب کنیم ؟

پرواز تفریحی عادی با پاراگلایدر اولین پکیج از انواع پروازهای تفریحی است. این پرواز برای عموم مردم مناسب است و برای درک شرایط پرواز و آشنایی با حس پرواز توصیه می شود. طول مدت پرواز تفریحی پاراگلایدر عادی، به صورت میانگین یک ربع است و حرکات هیجانی و مانوور در آن اجرا نمی شود در این نوع پرواز حس خوشایند معلق بودن در آسمان و لذت دیدن مناظر در کمال آسایش و آرامش رو همراه با ثبت این لحظات توسط دوربین های ما تجربه خواهید کرد.

همچنین می توانید با  مطالعه صفحات پروازهای VIP و یا آکروباسی لذت مضاعفی را تجربه کنید.

هزینه پرواز تفریحی پاراگلایدر عادی

هزینه پرواز تفریحی پاراگلایدر به صورت عادی با تخفیف 34 درصدی ویژه کاربران سایت 750 هزار تومان است. در صورت تمایل به فیلمبرداری هزینه 200 هزار تومان به صورت مجزا دریافت می گردد که فیلم ها در انتهای پرواز با کیفیت فول اچ دی تقدیم می شود. همچنین هزینه ترانسفر با ماشین آفرود تا بالای کوه به ازای هر نفر همراه با مربی 200 هزار تومان است که به راننده پرداخت می شود. ورودی سایت 100 هزار تومان است. بنابراین مجموع هزینه ها در این پکیج 1250000 تومان است.

روزها و ساعتهای انجام پرواز تفریحی پاراگلایدر

پرواز تفریحی پاراگلایدر به صورت عادی همه روزه با توجه به شرایط هوا قابل انجام است. به صورت کلی در 6 ماهه اول سال از روزهای شنبه الی چهارشنبه از ساعت 3:30 عصر الی 1 ساعت قبل از غروب آفتاب و در روزهای پنج شنبه و جمعه علاوه بر ساعتهای فوق صبح ها از ساعت 7 الی 10 نیز قابل انجام است. در شش ماهه دوم نیز در روزهای شنبه الی چهارشنبه از ساعت 12 ظهر الی غروب آفتاب و در روزهای پنج شنبه و جمعه صبح ها از ساعت 7  الی غروب آفتاب پروازها انجام می شود.

نحوه رزرو

برای رزرو پرواز تفریحی پاراگلایدر حداقل 1 روز قبل از طریق تماس با شماره 09123824541  و یا 09129001986 هماهنگی های لازم را انجام داده و سپس در ساعت تعیین شده برای پرواز مراجعه نمایید.

آدرس

آدرس تهران 1: تهران ، انتهای جنت آباد شمالی، تقاطع سیمون بولیوار، سایت پروازی شهید ناظری (شهران)

آدرس تهران 2 : 500 متر شرق متروی ورد آورد، میدان دانش ، سایت پرواز شهید عسگری

آدرس کرج 1 : بالاتر از مهستان، خیابان بوعلی غربی، مقابل درب دانشگاه هنر (برای مشاهده لوکیشن صفحه تماس با ما را ببینید)

آدرس کرج 2 : انتهای بلوار دانشگاه آزاد کرج ، سمت راست ، زمین تعاونی مسکن معراج

آدرس کرج 3 : اتوبان کرج قزوین ، بعد از کمالشهر ، بلوار کارخانه سوپا ، 400 متر داخل اولین بلوار سمت راست ، جنب میدان

آدرس کرج 4 : کردان ، روستای آجین دوجین

پرواز تفریحی در تهران
پرواز تفریحی پاراگلایدر
پرواز آکروباسی پاراگلایدر
پرواز تفریحی پاراگلایدر – آکروباسی
فهرست